تبلیغات
ام جی - سی پی کی - بدل فردوسی‌پور از «خنده ‌بازار» جدا شد

دسته بندی موضوعات

آرشیو مطالب

آمار و اطلاعات

  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل پست ها :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

نظرسنجی

  شما! آره! شمادختری یا پسر؟


بدل فردوسی‌پور از «خنده ‌بازار» جدا شد

نوشته: محمدجواد اسلامی در: شنبه 19 شهریور 1390 | نظرات()

بدل فردوسی‌پور از «خنده ‌بازار» جدا شد

بعضی حرمت‌ها را نگ*ه نداشتند. من در این کار خیلی با همه‌شان رفاقت کردم ولی یک سری بازی‌هایی رخ داد که باعث شد من از آنها جدا شوم. این جدا شدن هیچ ربطی به ماجرای علی دایی نداشت. اصلا.....
 
سامان گوران بنا به حاشیه‌های که برنامه «خنده‌بازار» برایش درست کرده بود، از این گروه جدا شد.
به گزارش «24»، سامان گوران، بازیگر جوانی که برگ برنده اصلی برنامه «خنده‌بازار» در تقلید صداوچهره چهره‌های شناخته شده ورزشی و هنری کشور بود، از این گروه جدا شد تا آیتم‌های مربوط به او هم دیگر در «خنده بازار» پخش نشود.
شهاب عباسی، کارگردان برنامه «خنده بازار» هم با تایید خبر جداشدن گوران از تیم کاریشان در توضیح این جدایی گفته است: «اگر سامان مدیریت برخی اتفاقات را به ما واگذار می‌کرد و بی‌جهت در بعضی محافل مصاحبه نمی‌کرد، خیلی از اتفاقات و حاشیه‌ها به وجود نمی‌آمد و خیلی جاها من از عملکردمان دفاع می‌کردم اما او کار را از عذرخواهی به دستبوسی رساند!»
وی در خصوص حذف آیتم نود در خنده‌بازار هم گفت: «اگر لازم ببینیم در سری جدید آن را می‌سازیم اما متکی به شخص نیستیم اگر کسی دوست نداشته باشد با ما کار کند، اصرار نمی‌کنیم. الان هم چون مساله گروه این نیست، به جایگزین گوران فکر نکرده‌ام.»
به گزارش «24»، خود سامان گوران نیز اخیرا در گفتگویی اعلام کرده بود: «اصلا داستان دستبوسی علی دایی اتفاق نیفتاده! فکر کنید این‌طور شده باشد و آن‌قدر هم بی‌سروصدا تمام شود! حتی تکذیبیه این خبر هم منتشر شد؛ این اتفاق خیلی جزئی افتاده. من گفته بودم که اگر علی دایی را قبل از کار می‌دیدم از او دلجویی می‌کردم.» وی در پاسخ همشهری جوان مبنی بر اینکه چرا از گروه خنده‌بازار جدا شدید، گفته است: «بعضی حرمت‌ها را نگه نداشتند. من در این کار خیلی با همه‌شان رفاقت کردم ولی یک سری بازی‌هایی رخ داد که باعث شد من از آنها جدا شوم. این جدا شدن هیچ ربطی به ماجرای علی دایی نداشت. اصلا اگر من در آن کار نبودم کسی کار را نمی‌دید.»
بنابراین گزارش، او در این گفتگو از رضا صادقی به خاطر متن ضعیف برنامه، عذرخواهی کرده و گفته: قبلا با رضا صادقی دیدار داشته‌ام و او از من به خاطر این برنامه تشکر کرده و دوست داشته حتی در کنسرت او، پیش از اجرا، صدایش را تقلید کنم.
آخرین بازی های آنلاین :
تمامی حقوق در انحصار ام جی - سی پی کی میباشد و هرگونه كپی برداری غیر مجاز و شرعا حرام است.